Za nowe podatki, które spowodowały obniżenie pensji milionów Polaków, rzecznik prasowy PiS próbuje obarczyć księgowych. Ta władza jest naprawdę bezdennie głupia, bo nic innego nie może tłumaczyć tego typu przekazu. Największy idiota nie uwierzy rządowi w błąd księgowości w sytuacji, w której dostaje mniej pieniędzy..

Głupcy z PiS stworzyli prawo, które spowodowało, że ludzie dostali mniej pieniędzy. Jeśli ktoś dostaje mniej, to ktoś inny zarabia, prawda? Zarobił Morawiecki, zarobił Kaczyński, zarobił szerzej nieznany opinii publicznej Kościński, minister finansów. Gdyby chcieć opisać na modłę pisowską, powiedzielibyśmy nawet, że Polaków na te grube miliony okradziono. A kto okradł? Oczywiście rząd swoich obywateli.

Reklamy

Władza pisowska jest tak głupia, że nie potrafi nawet stworzyć prawa, które nie zawiera błędów. Wszystko pisane jest na kolanie, w pośpiechu, bez analizy skutków. Wystarczy jedna głupia decyzja Kaczyńskiego, jeden głupi e-mail Morawieckiego i mamy ciąg bezdennie głupich decyzji prowadzących do chaosu.

Ta władza jest naprawdę po prostu bezdennie głupia! To cała prawda o PiS i Solidarnej Polsce. Prymitywy i głupki występują tam w ilościach niespotykanych w naturze. Jakby Kaczyński ową głupotę przyciągał.

I nie ma innego wytłumaczenia.

Poprzedni artykułJak trwoga to do… Tuska. PiS rozpaczliwie prosi o pomoc
Następny artykułLudowcy ostro krytykują Polski Ład: to jeden wielki bałagan!