Skandal z udziałem szefów służb.

– Historia jest jak najbardziej prawdziwa. Incydent miał miejsce w mieszkaniu mojego brata i jego żony przy ul. Opaczewskiej. To był ich pies, suka bokserka – wyjaśnia Marcin Rudnicki. Rudnicki to wieloletni przyjaciel Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego – obecnych szefów służb.

Reklamy

Afera z ministrem i psem wybuchła po zeznaniach mec. Roberta Nowaczyka w styczniu 2019 r. Przytoczył on historię, o tym jak pijany minister chodził na czworakach i całował się z psem – bokserką Tekilą.

– Dzisiejsze posiedzenie obnażyło słabość intelektualną i wiedzę jej członków. Pokazało jak bardzo są ukierunkowani na udowodnienie jakiejś tezy, nie biorąc pod uwagę innych okoliczności. Pan Nowaczyk zrobił z nich pośmiewisko i pokazał, że ta sprawa nie jest czarno-biała, ale ma wiele wymiarów i jesteśmy bardzo daleko od jej wyjaśnienia. (…) Udział w niej osób związanych z PiS-em jest oczywisty. Ci ludzie, których doskonale znam i których za moim pośrednictwem znał mój brat, mieli w tym swój udział – ocenił Rudnicki posiedzenie komisji ds. afery reprywatyzacyjnej.

Źródło: Twitter / Marcin Rudnicki

źródło: Onet.pl

Poprzedni artykułLex Kaczyński to afera respiratorowa 2.0? “Tak antyludzkiej ustawy ten Sejm nie widział!” [VIDEO]
Następny artykułMorawiecki chciał sprzedać PKP Cargo Rosjanom. Państwową spółkę miał przejąć bliski przyjaciel Władimira Putina