Dzisiaj w nocy do hotelu sejmowego w centrum Warszawy dostał się Rosjanin. Wszedł pomimo tego, że Sejm i Senat powinny być teoretycznie chronione przez Straż Marszałkowską. To całkowita kompromitacja Elżbiety Witek, która nadzoruje działania straży. Powinna podać się do dymisji.

Sytuacja, w której obcy człowiek, do tego jeszcze Rosjanin, dostaje się do Sejmu i wykonuje tam tajemnicze czynności, jest niedopuszczalna. Cała akcja była najprawdopodobniej prowokacją rosyjskich służb specjalnych ale pokazuje, że w centrum Warszawy nie ma żadnej ochrony i atak na polski parlament  jest jak najbardziej możliwy. Człowiek dostał się tam bez żadnych dokumentów, bez sprawdzania, bez kontroli co wnosi.

Cała sprawa jest bardzo dziwna, bo po sprawdzeniu dokumentów Rosjanina puszczono wolno. Mógł przynieść materiały wybuchowe lub broń chemiczną i przeprowadzić skuteczny zamach na posłów, senatorów czy inne osoby się tam znajdujące. Państwo PiS to państwo z  papieru toaletowego a Elżbieta Witek powinna podać się do dymisji – komentują internauci.

Reklamy

 

Poprzedni artykułTuleya niedopuszczony do pracy! Kaczyński stosuje putinowskie standardy w sądownictwie.
Następny artykułPiS nie porzucił planów wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Odsunął je tylko w czasie