PiS nadal kolaboruje z sojusznikami Putina

To niewiarygodne! Jak donosi nasz informator z okolic rządu, PiS nie zaprzestał kontaktów z sojusznikami Putina – tylko nie podaje ich do publicznej wiadomości lub stara się ukrywać. Mateusz Morawiecki ma utrzymywać ożywione kontakty między innymi z Marine Le Pen a w razie jej zwycięstwa w wyborach prezydenckich we Francji ogłosić wielki sukces polskiej polityki zagranicznej.

Le Pen bazuje na tych samych schematach politycznych co Putin i Kaczyński. Jest to kwestionowanie wspólnoty europejskiej i próba wysadzania obecności Francji z Unii. To działanie bardzo groźne dla Polaków, bowiem wyjścia Francji, nawet w dalszej perspektywie, oznaczałoby zniszczenie tego projektu i najpewniej wojnę.

Reklamy

Plan Putina, by wyjmować jeden po drugim kraje europejskie z UE, destabilizować je i zmuszać do uległości, najwyraźniej nadal jest realizowany. Na zdjęciu powyżej widać z kim spotyka się PiS – kolaboranci Kaczyńskiego regularnie widywali się, całkiem jawnie, z sojusznikami Putina. Dzisiaj te kontakty nadal są, ale już ukryte przed opinią publiczną.