Kaczyński to tchórz. Nie odważył się przeprosić Radosława Sikorskiego, zapłaci więc za to!

Decyzją sądu Jarosław Kaczyński ma przeprosić Radosława Sikorskiego za zarzucenie mu „zdrady dyplomatycznej”. Jednak do tej pory prezes PiS tego nie zrobił. W związku z tym Sikorski dostał zgodę na zastępcze wykonanie wyroku i szuka komornika, który ściągnie z Kaczyńskiego odpowiednią kwotę.

Jarosław Kaczyński ignoruje wyroki sądów, stawia się ponad prawem. W ten sposób realizuje plan niszczenia praworządności w Polsce. Jak się kończy brak przestrzegania prawa wiemy z historii – pojawia się anarchia, „pan na zagrodzie równy wojewodzie” i kraj się rozpada. I właśnie prezes partii nazwanej chyba dla żartu „Prawo i Sprawiedliwość” niszczy i prawo i sprawiedliwość.

Reklamy

Kaczyński nie ucieknie jednak przed prawem. W momencie gdy straci władzę, owo prawo się upomni z całą surowością. Tchórz to doskonale wie, dlatego kurczowo trzyma się władzy, mimo że dawno nie ma odpowiedniego poparcia społecznego.

Sprawa przeproszenia Sikorskiego pokazuje jaki jest tak naprawdę stosunek Kaczyńskiego do Polski, do prawa, do sprawiedliwości. On ma to wszystko gdzieś i chce się postawić ponad. Ale to tylko jego chore urojenia i fantazje, że może. Nie może i nie pozwolimy na to.