Rozgrzana sędzia na telefon. Julia P. w układzie z Mateuszem M. i Michałem D.

Z treści korespondencji Michała D. do Mateusza M. – premiera kłamcy wynika, że to Mateusz M. dzwonił do Julii P. i ustalał szczegóły związane ze sprawami, które mają odbywać się w tak zwanym TK Julii P. W związku z tym możemy mówić o rozgrzanej sędzi na telefon.

Mateusz M. działając w zorganizowanej grupie trzymającej władze prawdopodobnie wpływał na terminy i treści wyroków tak zwanego trybunału, dopuszczając się poważnego naruszenia prawa oraz wpływając na niezależny organ państwowy. Julia P., przewodnicząca tak zwanego trybunału prawdopodobnie ustalała z Mateusze M. owe szczegóły, co potwierdza e-mail, który wysłał Michał D., prawa ręka Mateusza M.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na bazie ujawnionej korespondencji można również podejrzewać, że wizyty Jarosława K. u Julii P. wcale nie były związane ze sprawami kulinarnymi. Jarosław K. najprawdopodobniej ustalał kluczowe dla układu władzy wyroki.

Wygląda na to, że w samym sercu państwa działa zorganizowana grupa, która zawłaszczyła sobie organy konstytucyjne.