To nie przypadek! Samochód Kaczyńskiego ze znakiem szatana!

Samochód Jarosława Kaczyńskiego ma na rejestracji trzy szóstki. To biblijny symbol szatana. “„Wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii – pisał autor biblijnej Apokalipsy św. Jana wieszczącej koniec świata. – […] Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Jarosław Kaczyński poruszający się samochodem z trzema szóstkami to nie przypadek. To znak szatana, który symbolizuje liczbę Bestii. Szatan u sterów państwa, Antychryst, Przeklęty na Wieczność przez Boga – to wszystko odnosi się do prezesa PiS. 666 to w teologiach większości wyznań chrześcijańskich zaprzeczenie boskiej doskonałości.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Antychryst i Kaczyński stanowią dla wielu osób jedno – można więc powiedzieć, że głosowanie na PiS to oddawanie czci szatanowi. Grzech śmiertelny i zablokowanie drogi do zbawienia.

Pismo mówi również: “Po owocach ich poznacie”. Za rządów Kaczyńskiego Kościół Katolicki upadł najbardziej w historii naszego kraju. Mamy najmniejszą liczbę powołań kapłańskich, mamy bunt wiernych, mamy zdradę kapłanów, Sodomę i Gomorę w Kościele. Wszystko to widome znaki działania szatana.

Precz, Szatanie! Won z Polski! Odejdź z Kaczyńskim na wieczność – zdają się mówić słowa Pisma Świętego.