Państwo PiS: Krajowa Grupa Spożywcza to brak cukru, Polska Grupa Górnicza to brak węgla.

Na rynku cukru dominuje Krajowa Grupa Spożywcza i brakuje cukru. Na rynku węgla rządzi Polska Grupa Górnicza i brakuje węgla. No kto by sie spodziewał, że pisowskie państwo znowu nie za działa – tak jeden z internautów skomentował sytuację w naszym kraju.

Można do tego dodać jeszcze Orlen, przez który są tak wysokie ceny paliw, PGNiG przez który są tak wysokie ceny gazu, PKO BP przez który są takie wysokie odsetki… Lista ciągnie się w nieskończoność. Pisowskie państwo nie tylko nie działa ale jest po prostu drogie dla Polaków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Za drogie.

I to nasze drogie państwo nas na każdym kroku okłamuje, za pośrednictwem mediów takich jak TVP czy Polskie Radio. Działacze partyjny twierdzą, że oni nie rządzą, że to ktoś inny podnosi ceny. Traktują nas jak idiotów. Ale my się nie damy nabrać na pisowską propagandę. Dość.