Urzędnicy Kremla chcą za plecami Putina negocjować zakończenie wojny. To zupełnie jak w Polsce

kreml

Wyżsi urzędnicy i członkowie elity rosyjskiej wokół prezydenta Władimira Putina chcą negocjować w celu zakończenia wojny na Ukrainie, twierdzą eksperci. Wysoko postawiony urzędnik Kremla potajemnie zwrócił się do Zachodu, aby pomóc zakończyć inwazję na Ukrainie.

Ujawnił, że Kreml jest w panice i desperacko pragnie zakończenia krwawej wojny. Twierdzenia te zostały zawarte w raporcie rozpowszechnianym wśród zachodnich agencji wywiadowczych. Na liście odbiorców raportu miało nie być Polski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Przedstawiciel wewnętrznego kręgu Putina wysłał na Zachód sygnał o chęci negocjacji. Nastrój kremlowskiej elity to panika”. – czytamy w raporcie. Putin przeprowadził już kilka czystek, zwalniając dowódców wojskowych i wysokich rangą wywiadowców. Wielu osób z  kremlowskiej elity zna życie na Zachodzie, miało dzieci na zachodnich uniwersytetach i mieszkało gdzie indziej i nie chcą uczestniczyć w niszczeniu kraju. Jedyne co ich powstrzymywało przed działaniem to strach przed przywódcą. Teraz to może się zmienić.

O sprawie informują brytyjskie media. Podobna sytuacja panuje w PiS. Za plecami prezesa kilka osób rozmawia z opozycją o zakończeniu rządów Kaczyńskiego, które oceniają jako szkodliwe i prowadzące do eskalacji zniszczeń w kraju. Przeraża ich inflacja oraz próby doprowadzenia do wyjścia Polski z Unii Europejskiej.