Zgorzelski punktuje władzę: PiS nie potrafi rozwiązać problemu energetyki, szykuje się katastrofa

Piotr Zgorzelski bardzo ostro krytykuje PiS. Wicemarszałek Sejmu z ramienia PSL znany jest z ostrych i celnych ocen władzy. Tym razem również celnie wypunktował PiS:

Politycy PiS przygotowują coraz to nowe projekty dotyczące energetyki i cen prądu. Tylko na obecnym posiedzeniu Sejmu procedowane są dwie ustawy, które unieważnić ma jakaś trzecia. Szykuje się katastrofa, jak z Polskim Ładem – uważa Zgorzelski. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polacy nie wierzą rządowi, dlatego kupują masowo grzejniki elektryczne i generatory prądu, wynika ze statystyk portalu aukcyjnego Allegro. Sprzedaż wzrosła wielokrotnie w porównaniu do zeszłego roku. Ocena Zgorzelskiego jest w pełni trafna – PiS nie potrafi rozwiązać problemów więc drukuje papiery, ale nic to nie daje. Papierem się nie rozwiąże problemu zimy.

Czeka nas czarny scenariusz: blackouty i brak prądu oraz ciepła.