Upadek. Do czego prowadzą rządy Jarosława Kaczyńskiego?

Jeśli ktokolwiek w Polsce myśli trochę bardziej perspektywicznie niż do najbliższych wyborów, to musi sobie zdawać sprawę z faktu, że rządy PiS i Solidarnej Polski doprowadziły do kompletnego upadku państwa w każdej dziedzinie. Mamy do czynienia z katastrofą na skalę niewyobrażalną.

Przede wszystkim jest to zapaść finansów publicznych, które zostały wydrenowane i zniszczone, które mogły pomóc w rozwoju Polski, ale zostały zmarnowane. Na co? Na rozdawnictwo, na zbędne projekty, na wynagrodzenia milionowe prezesów. Pieniądze przejedzono i rozdano a to doprowadziło do kompletnego upadku wartość naszej waluty.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mamy zapaść w edukacji, która przejawia się coraz niższym poziomem nauczania i ucieczką nauczycieli. Dzieci nie mają żadnych perspektyw, nauczyciele mają zarobki niższe niż w Biedronce, nie mają też sensownego programu nauczania i wiedzą, że szkoła nie ma sensu. To już depresja całkowita.

Mamy zapaść w obronności, zniszczone przez PiS. Zniszczono przemysł zbrojeniowy, zniszczono miejsca pracy w badaniach polskiej broni. Polskie wojsko nie ma zdolności obronnych, bo inwestuje się w WOT ale nie w profesjonalną armię. Nie ma śmigłowców, samolotów, nie ma przede wszystkim rakiet – zdolnych chronić polskie miasta. Nie ma nawet dronów, który mogłyby bronić polskiej ziemi.

Mamy wreszcie zapaść w prawie. PiS produkuje ustawy taśmowo, komplikuje prawo pod bieżące potrzeby polityczne nie myśląc u skutkach takich jak ucieczka firm. Jak brak dzietności u kobiet, które nie chcą być poddane torturom przez katotaliban. Nie ma inwestycji zagranicznych, źle działają sądy.

A to tylko wierzchołek góry lodowej…