Najnowsze wydarzenia w politycy wskazują na to, że trwa bardzo ostra walka o schedę po Kaczyńskim. Biorą w niej udział między innymi Mateusz Morawiecki oraz Mariusz Kamiński. Obaj panowie serdecznie siebie nienawidzą a ludzie Morawieckiego są bezwzględnie tępieni przez pisowskie służby.

Przecieki do mediów, gra kwitami, szantaże, aresztowania. Takie metody stosuje pisowska bezpieka, coraz bardziej zdesperowana i coraz bardziej zachłanna. Czuje że to koniec. Ale zanim ten koniec nastąpi muszą zacząć się konwulsje władzy.

Reklamy

Morawiecki ma swoich ludzi, którzy działają – dużo go w mediach, próbuje zjednać sobie, chociaż bezskutecznie, partyjne doły. Sytuacja jest patowa. Walą się pałkami po głowach aż miło popatrzeć. A ponieważ PiS jest pozbawiony sternika to trup ściele się gęsto. Polityczny rzecz jasna.

W tej grze jest wielu graczy ale żaden nie wygra. I to chyba najlepsze co może Polskę spotkać – to wyniszczanie się PiS od środka, te wszystkie koterie, stronnictwa i układziki. Rozpadną się bardzo szybko.

Poprzedni artykułIle przepłacamy za monopol Orlenu? Drogie paliwo, energia i gaz
Następny artykułPO wygrywa wybory! Najnowszy sondaż Political Changes nie pozostawia złudzeń