Nie ma pieniędzy na wypłaty w policji?!

W sieci pojawiła się kopia komunikatu wystosowanego do funkcjonariuszy policji: okazuje się, że… nie ma dla nich pieniędzy. Autorzy proszę o wyrozumiałość.

“Uposażenie dla funkcjonariuszy za kwiecień 2023. “Niestety Komenda Główna Policji poinformowała, że w związku ze spłatą zobowiązań z ubiegłego roku, które ciążyły na naszej formacji, nie wszyscy funkcjonariusze otrzymają uposażenie kwiecień w terminie do 4 dnia bieżącego miesiąca. Powyższa sytuacja dotyczy wszystkich województw na terenie naszego kraju.” Funkcjonariusze proszeni są o wyrozumiałość i cierpliwość…

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jeśli ten komunikat jest prawdziwy, to oznacza prawdziwy skandal.

– Propaganda sukcesu rządów PIS zderza się coraz częściej z brutalną rzeczywistością. Tylko dziewczyn i chłopaków szkoda, bo większość chce normalnie pełnić służbę – skomentował to jeden z internautów.