Kampania wyborcza zaczęła się na dobre. Pisowskie trolle atakują w sieci i chwalą rząd, nie daj się nabrać

PiS stara się w sieci rozpowszechniać informacje pozytywne dla partii i układu rządzącego. Setki działaczy mają za zadanie komentować artykuły, rozsiewając wszechobecną propagandę. Tego typu działania prowadzone są codziennie, ponieważ sieć stała się polem walki o wyborcę.

Rząd PiS doprowadził do gigantycznego wzrostu cen oraz potężnej inflacji. Za nasze pieniądze prowadzona jest przeciwko społeczeństwu kampania, która ma skierować myślenie wyborców na inne tory. Próbuje się negować wysokie ceny oraz wywoływać wojnę ideologiczną. Warto mieć świadomość takich działań.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS nie ma żadnych zasad i nie ma żadnych hamulców. Na szczęście istnieje bardzo łatwy sposób identyfikacji tych wszystkich trolli – wpisy w sieci są dość schematyczne i zwykle kilkuzdaniowe, konstruowane według podobnego wzorca.

Nie daj się nabrać na propagandę PiS! Myśle!