Porażka PiS w wyborach jest już pewna. Ta partia nie ma żadnego programu

Wybory są dla PiS przegrane. Wynika to nie tylko z sondaży, ale przede wszystkim z oczekiwania społeczeństwa, które jest zmęczone ciągłą wojną wewnętrzną, jaką prowadzą Kaczyński i Ziobro. Ludzie mają też dojść złodziejstwa, korupcji i kolesiostwa. W czasie gdy miliony Polaków ciężko pracują, politycy układu władzy kradną ile wlezie.

Powodów do tego, by zmienić władzę jest dużo. Kaczyński rozwalił gospodarkę a oprócz tego wprowadził do życia publicznego nienawiść, hejt i atakowanie nawet dzieci. Ten fatalny i zły sposób sprawowania władzy to drugi powód, dla którego PiS straci władzę i wybory przegra.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Te wybory to przede wszystkim okazja pokazania Kaczyńskiemu, że nie będzie zgody na okradanie państwa, że nie ma tolerancji dla wysokich cen oraz inflacji. Że nie będą na zdrowym ciele społeczeństwa hodowane takie patologie jak hejterzy. Dość.