Stefan Krajewski ujawnia: oczekiwania protestujących rolników uwzględnione w nowym budżecie

Oczekiwania protestujących rolników zostały uwzględnione w projekcie budżetu na 2024 r., ale musi on najpierw zostać uchwalony. Kolejne kroki to stworzenie dokładnego i szczelnego mechanizmu tranzytu, by nie zaburzały naszego rynku – powiedział Stefan Krajewski, poseł PSL. 

Ludowcy przypominają, że Andrzej Duda nie chce podpisać ustawy około budżetowej oraz blokuje podwyżki dla nauczycieli i zmiany na lepsze w wielu ważnych sektorach gospodarki. Duda zablokował wszystkie zmiany na polecenie Kaczyńskiego, w trosce o swoje środowisko polityczne czyli PiS i idzie na wojnę z nowym rządem.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Koalicja demokratyczna ma jednak plan jak obejść problem z Dudą, który działa na szkodę Polaków. Jednym z pomysłów jest odpowiednie przygotowanie ustawy budżetowej, której Duda zawetować nie może.