Zgorzelski ostro o Wąsiku i Kamińskim: podżegali do korupcji, są prawomocnie skazani

– Kamiński i Wąsik zostali skazani prawomocnie przez sąd za popełnienie przestępstwa nadużycia władzy, które polegało na podżeganiu do korupcji. To jest clou sprawy. Ten wyrok jest ostateczny – powiedział wicemarszałek Sejmu, Piotr Zgorzelski.

– Zwykli obywatele obserwując sytuację związaną z panem Kamińskim i Wąsikiem odczuwają ogromną niesprawiedliwość. Wniosek jest bardzo prosty – jesteś politykiem PiS, zrobisz coś źle, to prezydent Cię ułaskawi, a prezes Kaczyński rozgrzeszy – dodał Piotr Zgorzelski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludowcy opowiadają się za całkowitym rozliczeniem PiS. Chcą, aby każdy kto popełnił przęstepstwo, stanął przed sądem i jeśli zostanie skazany, trafił do więzienia. Nie powinno się takich ludzi ułaskawiać. Duda nie ma moralnego prawa, aby ratować swoich kolegów którzy kradli, niszczyli ludziom życie, niszczyli Polskę.