Ostrzeżenie dla polityków Koalicji Demokratycznej: zacznijcie rozliczać PiS! PSL, PO, Lewica, Polska 2050 do roboty!

Media publiczne, komisje ds. rozliczania PiS, mnóstwo złogów w spółkach skarbu państwa, skomplikowane prawo, tysiące afer – koalicja demokratyczna musi się pilnie brać do roboty. To nie są żarty. Stawką jest Polska.

– Przejęli TVP na własność, wzięli na smycz Polsat, w TVN24 ich szczekacze przesiadywali non-stop, kupili media lokalne. Jakby tego było za mało przekupywali formalnie niezależne media mainstreamowe Oparło się tylko kilka redakcji i kilkudziesięciu dziennikarzy Wygrana 15X to cud – napisał jeden z najbardziej rozpoznawalnych internautów, znany pod nazwą Genezyp Karen.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To bardzo ważne słowa, ostrzeżenie, które należy potraktować serio. Największy grzech zaniechania nowego rządu to media publiczne.

– Wygrana to cud, ale poparty ogromną mobilizacją wszystkich tych, którzy wiedzieli, że kolejna kadencja PiS to koniec demokracji w Polsce. Niestety ten koszmar za 3 lata może powrócić. Obywatele to widzą, z politykami jest znacznie gorzej – ostrzega Adam Abramczyk.

Do roboty!