Puste rządowe ławy podczas obrad Sejmu na temat seniorów. Tak swoim brakiem obecności wystawiają świadectwo na ile przejmują się losem osób starszych w Polsce rządzący. Albo uznali, że trzynasta emerytura wystarczy, by kupić sobie trochę głosów. Ale nie wystarczy. Bo rządzący mają na sumieniu wiele zaniechań.

Po pierwszem, kolejki do lekarza wydłużyły się, a w szpitalach jest coraz większy problem z personelem medycznym. Osoby starsze mają ogromne problemy z dostaniem się do lekarza. Na porządku dziennym są bardzo długie terminy operacji a niektórzy pacjenci umierają na izbie przyjęć.

Po drugie, podwyżki podatków i cen uderzyły w seniorów. Droższe leki, droższy prąd, droższy chleb i masło powodują, że seniorzy nie mogą związać końca z końcem.

Po trzecie i chyba najważniejsze, z Polski wyjeżdża coraz więcej ludzi. Oznacza to, że wkrótce nie będzie miał kto płacić na emerytury. Rząd, zamiast rozwijać przedsiębiorczość, zamiast inwestować w innowacje i naukę, rozwija biurokracje, nacjonalizuje kraj, a spółki państwa mają coraz gorsze wyniki. To nie jest kraj dla starszych ludzi!

Dlatego trudno się dziwić, że rząd dzisiaj nie przyszedł do Sejmu – pewnie wstydzi się!

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Andreas Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andreas
Gość
Andreas

To byl ich kolejny gwozdz do politycznej trumny.Oby zabito juz to wieko raz na zawsze!