Rząd ma seniorów gdzieś? Pusty Sejm w czasie bardzo ważnej dyskusji

Puste rządowe ławy podczas obrad Sejmu na temat seniorów. Tak swoim brakiem obecności wystawiają świadectwo na ile przejmują się losem osób starszych w Polsce rządzący. Albo uznali, że trzynasta emerytura wystarczy, by kupić sobie trochę głosów. Ale nie wystarczy. Bo rządzący mają na sumieniu wiele zaniechań.

Po pierwszem, kolejki do lekarza wydłużyły się, a w szpitalach jest coraz większy problem z personelem medycznym. Osoby starsze mają ogromne problemy z dostaniem się do lekarza. Na porządku dziennym są bardzo długie terminy operacji a niektórzy pacjenci umierają na izbie przyjęć.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Po drugie, podwyżki podatków i cen uderzyły w seniorów. Droższe leki, droższy prąd, droższy chleb i masło powodują, że seniorzy nie mogą związać końca z końcem.

Po trzecie i chyba najważniejsze, z Polski wyjeżdża coraz więcej ludzi. Oznacza to, że wkrótce nie będzie miał kto płacić na emerytury. Rząd, zamiast rozwijać przedsiębiorczość, zamiast inwestować w innowacje i naukę, rozwija biurokracje, nacjonalizuje kraj, a spółki państwa mają coraz gorsze wyniki. To nie jest kraj dla starszych ludzi!

Dlatego trudno się dziwić, że rząd dzisiaj nie przyszedł do Sejmu – pewnie wstydzi się!